Neem contact op met Andre van Vliet (Manager Operations).

phone +31(0)348-565556
mail AvanVliet@brandenburgculinair.nl

Neem contact op met Sander Krijnen (Manager R&D).

phone +31(0)499-378831
mail SKrijnen@vanloongroup.com

Neem contact op met Angelique Verdult (Teamleider QA).

phone +31(0)499-327784
mail AVerdult@meatfriends.nl

Neem contact op met Anton van Asseldonk (Locatie Manager Eersel & Hapert).

phone +31(0)497-511215
mail AvanAsseldonk@vanloonvlees.nl

Neem contact op met Alfons Oortwijn (Manager Bedrijfsbureau).

phone +31(0)499-378831
mail AOortwijn@vanloongroup.com

Neem contact op met Patrick Vorstenbosch (Teamleider Facilitair).

phone +31(0)499-378831
mail PVorstenbosch@vanloonvlees.nl

Neem contact op met Robert Mutsaers (Logistiek Manager Son).

phone +31(0)499-378831
mail RMutsaers@vanloonvlees.nl

Neem contact op met Jan Weijers (Operationeel Directeur).

phone +31(0)499-378831
mail JWeijers@vanloongroup.com

Neem contact op met Wieke Gielen (Teamleider R&D Son).

phone +31(0)499-378831
mail WGielen@vanloonvlees.nl

Neem contact op met Stijn Cobussen (Product Manager Son).

phone +31(0)499-378831
mail SCobussen@vanloonvlees.nl

Neem contact op met Dian van de Laak (Recruiter).

phone +31(0)499-378831
mail werkenbij@vanloongroup.com